داستان رایا

Work anniversary bro min درباره ما
Left درباره ما

جستجو کنید، انتخاب کنید، و دیده شوید!!

در وب سایت رایا می توانید مشاغل مختلف اطراف خود را ببینید، کسب و کار دلخواه را ارزیابی کنید و کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

Web Browser 1 درباره ما

راهکار های ما!

1

ما در رایا برای بهبود شرایط اقتصادی و تبلیغات  کسب و کارتان فکر های خوبی داریم ! رایا یک بستر درج آگهی و توسعه کسب و کار ها در سطح کشوری است.

Information درباره ما

اهداف ما!

2

تلاش ما در رایا بر این است که با پایبند بودن به اهداف و ارزش های خود، تغییرات بزرگی را دردنیای کسب و کار ها ایجاد کنیم، ماموریت ما خدمت رسانی به کسب و کار هاست.

Award درباره ما

صداقت

3

ما معتقد هستیم که صداقت، یکی از راه های اصلی و کلیدی اعتماد سازی در کسب و کار است، ما صداقت را یک رابطه برد – برد میدانیم که هم باعث جلب اعتماد مشتریان و هم ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می شود.

Activities 2 درباره ما

شرح فعالیت رایا

4

رایا یک راهکار کلی برای تبلیغات مشاغل به صورت آنلاین است. مجموعه ای از خدمات، راهکار ها و کادر مجرب رایا در اختیار  کسب و کار ها برای بهتر دیده شدن قرار می گیرد، بستری ابری که قابلیت نمایش کسب و کار ها بدون دانش فنی یا هزینه های هنگفت را فراهم میکند.

Web Browser 1 درباره ما

مسئولیت اجتماعی!

ما در راستای مسئولیت اجتماعی، همه خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار موسسات و مراکز خیریه قرار میدهیم و همچنین با حمایت کسب و کار های نوپا و استارت آپ ها، به رشد و توسعه کارآفرینی کشورمان کمک میکنیم.

Office Bag درباره ما

هوایتان را داریم!

تمامی خدماتی که توسط آژانس توسعه و تبلیغات کسب و کار رایا انجام میشه به صورت کلی : ثبت آگهی، طراحی وب سایت، سئو، خدمات شبکه های اجتماعی، تولید محتوا، ضمانت داره و در صورت عدم رضایت میتونی درخواست ثبت کنی تا بررسی بشه !!

Web Browser 1 درباره ما

خط مشی رایا

7 مورد

آژانس کسب و کار رایا در راستای ایفای رسالت خود خط مشی کیفیت را با الگوگیری از استاندارد ISO 9001:2008 در تمامی دپارتمان‌ ها و خدمات  به شرح زیر تدوین نموده است :

  1. حفظ و ارتقاء سطح رضایت کسب و کار های طرف قرارداد از طریق درک نیازها و انتظارات آنها و تعهد در قبال برآورده‌سازی آن‌ها .
  2. توسعه توانمندی نیروی انسانی متخصص از طریق شناسایی و به کارگیری استعدادهای فردی و گروهی و ارتقاء سطح آگاهی ، دانش فنی ، مهارت‌های عملی کارمندان با رویکرد آموزش و مدیریت دانش در جهت بهبود کیفیت خدمات.
  3. سازگار نمودن نظام مديريت كيفیت آژانس با سيستم‌های نوين مديريت كيفيت بین المللی.
  4. ارتقا روحیه همکاری ، نظم و انضباط به منظور احترام و برخورد شایسته در سطح اعتبار آژانس کسب و کار رایا
  5. گسترش رویکرد دانش محوری جهت به روزرسانی روندها تا رسیدن به استانداردهای بین المللی.
  6. رعایت هنجارها و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه خدمات جهت ارتقاء سطح فرهنگ سازمان و جامعه.
  7. رعایت قوانین و مقررات مرتبط با فعالیت‌ها و خدمات سازمان و الزامات قانونی مربوطه .

فرم ثبت سفارش

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.