کسب و کار انلاین دارید؟!

بازاریابی اینترنتی ، در دوره ای که زندگی میکنیم، جزو مهم ترین لزومات کسب و کار محسوب میشه. در شرایطی شما خودتون نمیدونید اما در حال انجام بازاریابی اینترنتی هستید، بریم در ادامه روش های مختلف رو معرفی کنیم:

بازاریابی = مشتری بالقوه = فروش بیش از پیش

روش های موثر برای بازاریابی اینترنتی

حضور پر رنگ در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی فوق العاده اند! هیچ موقع شبکه های اجتماعی مثل: اینستاگرام ، تلگرام ، پینترست ، توییتر و… رو برای کسب و کارتون از دست ندید. خیلی ها رو دیدید یا شنیدید در آمد های میلیونی با استفاده از بازاریابی اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی دارند.

ثبت کسب و کار در سایت های مرجع آنلاین

امروزه وب سایت های زیادی هستند که میتونید رایگان یا با هزینه کسب و کارتون رو داخلش معرفی کنید و مشتری جذب کنید ، اما مراقب باشید که پولتون رو به باد ندید.

شاید به این مطلب علاقه داشته باشید:

محتوای ویدیویی رو ازدست ندید!

ما در دورانی زندگی میکنیم که خیلی ها حوصله خواندن متن و مقاله و توضیحات ندارن (خیلی ها شاید تا همین جای این مطلب رو هم نخونن) ، پس بهترین گزینه میتونه متحوای ویدیویی باشه، محتوای ویدیویی یعنی ویدیو از کسب و کارتان ، محصولاتتان ، جذابیت های شغل شما ، تمایزات محصولات و خدمات شما نسبت به بقیه

برای تبلیغات بودجه در نظر بگیرید.

مبلغ معینی را بسته به بودجه کسب و کارتان کنار بگذارید و اقدام به تبلیغات در زمینه شغلتان بکنید ، هیچ وقت از تبلیغات در کسب کارتون قافل نشید ، قبلا توضیح داده بودیم که اگر کسی کسب و کار شما را نشناسد ، مشتری نخواهید داشت.

با اینفلوئنسر ها همکاری داشته باشید.

این روز ها اینفلوئنسر ها در شبکه های اجتماعی و کل فضای اینترنت غوغایی به پا کردند. میتونید از اون ها  کمک بگیرید یا تبلیغات از اون ها مشتری جذب کنید.

به دنبال رضایت مشتری باشید.

وای به حالتون اگه مشتریاتون از کسب و کارتون رضایت نداشته باشند، تمامی مشتری هاتون یکی پس از دیگری پر پر میشن. اما بزارید نیمه پر لیوان رو ببینیم فکر کنید مشتریانتون از شما رضایت کافی دارن ، تبریک میگم شما به راحتی از تبلیغات رایگان استفاده کردید و خود مشتری ها براتون مشتری جذب میکنند.

از مشاغل دیگر بیاموزید.

از بقیه مشاغل یاد بگیرید چه کاری بکنید ، شغل های مرتبط یا غیر مرتبط رو زیر نظر بگیرید تا روش های جذب مشتریشون رو یاد بگیرید و داخل کسب و کار خودتون از اونا استفاده کنید.

سخن آخر

اگه حال و حوصله این کار ها رو ندارید یا اینکه وقت لازم رو ندارید ، میتونید همه این کار ها رو از آژانس رایا بخواید تا ما براتون انجام بدیم . در خدمتتون هستیم!

راستی کامنت یادتون نره!

فرم ثبت سفارش

برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.