5 ایده برای بهترین مکان تبلیغات

مقدمه

مهم ترین سوال کسب و کار ها، بهترین جا یا بهترین مکان تبلیغات هست که اینجا 5 تا از بهترین و موثرترین مکان ها رو بهتون نشون میدهیم و با هم بررسی میکنیم و به ترتیب از بهترین تا بدترین به شما معرفی میکنیم.

راه ها و روش های زیادی برای تبلیغات در دنیا وجود داره، اما باید به دنبال بهترین راه با مناسب ترین هزینه بود.

دنبال ارزانی نباش زیرا کمترین کیفیت رو تجربه میکنی ، دنبال مناسب ترین کیفیت با مناسب ترین قیمت باش.

بریم سراغ بهترین مکان تبلیغات! فقط در نظر داشته باشید که این موارد برای کسب و کار های مختلف تاثیرات و بازخورد های متفاوتی دارد.

Working rafiki min 5 ایده برای بهترین مکان تبلیغات

1. تبلیغات اینترنتی

(در سایت شخصی خودتان)

اینترنت  حالا یکی از مهم ترین کاربری ها را در دنیا دارد، شما همین الان این مقاله را از دنیای وسیع اینترنت پیدا کرده اید. بسیاری به دنبال سوالات خود یا بهترین کسب و کار مورد نیازشان میگردند.

مثلا کسی به دنبال راه حل برای ترمیم رنگ خودرو است وقتی در اینترنت جست و جو میکند و با نام شما برخورد میکند قطعا با شما تماس میگیرد.

یا مثلا سوالی در زمینه رنگ خودرو برایش پیش آمده و آن را در اینترنت جست و جو میکند، وقتی شما به سوالات او پاسخ دهید، اعتماد به کار شما ناخوآگاه در ذهن فرد تداعی میشود.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

2. تبلیغات در شبکه های اجتماعی

(اینستاگرام، تلگرام، توییت)

از تاثیر شبکه های اجتماعی قافل نشید! شبکه های اجتماعی در ایران دارای پتانسیل تبلیغات بیشتری نسبت به سایر کشور ها می باشند.

تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام بیشتر از حدود ۴۷میلیون نفر است.

مردم از شبکه های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام برای گشت و گذار و خرید استفاده میکنند، پس میتوانید از تبلیغات در شبکه های اجتماعی بهترین نتایج را با انتخاب و تحلیل درست ببرید.

تبلیغات محیطی

3. تبلیغات محیطی

(بنر، بیلبورد، تابلو و...)

تبلیغات محیطی در اصل مساحت کوچکی را پوشش میدهد اما میتوان برای شناخت بیشتر کسب و کارتان از تبلیغات محیطی به درستی استفاده کنید.

تبلیغاتی محیطی به تبلیغاتی مثل : 1. بنر 2. بیلبورد 3. تابلو و… گفته می شود.

انتخاب محل مناسب و طرح مناسب میتواند باعث شناخت کسب و کار شما و افزایش مشتریان تا چندید برابر شود، البته برای کسب و کار هایی که فعالیت کاملا اینترنتی دارند پیشنهاد میشود از تبلیغات اینترنتی یا شبکه های اجتماعی استفاده کنند.

تبلیغات تلوزیونی

4. تبلیغات تلوزیونی

(آگهی بازرگانی، صدا و سیما)

این دسته از تبلیغات برای فروش های دوره ای به کار میروند که برای فروش یک محصول محدود یا فقط قصد معرفی حوزه شغلی و جا افتادن نام یه کسب و کار استفاده میکنند. 

این  نوع تبلیغات هزینه های بالایی نیاز دارد و برای کسب و کار های نوپا و تازه کار پیشنهاد نمیشود زیرا جذب مشتری پایین تری نسبت به سایر روش ها دارد.

آگهی تبلیغاتی

5. وب سایت های تبلیغاتی

(از هزاران وب سایت آگهی تبلیغاتی)

وب سایت های تبلیغاتی در صورتی که رزومه و سرویس های مناسبی ارائه کنند میتوانند سکوی پرتابی برای کسب و کار شما باشند.

البته با توجه به قیمت های مناسب برای درج آگهی و تبلیغات میتوانید چند نمونه از این وب سایت ها را انتخاب کنید، تا بتوانند در راستای جذب مشتری و ارائه رزومه خدماتی یا محصولی شما به شما کمک کنند.

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه

    فرم ثبت سفارش

    برای ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.